O nas

Jeśli mielibyśmy przedstawić Ci EKO-AUTO-GAZ w jednym zdaniu, wspomnielibyśmy o bogatym doświadczeniu, tysiącach zadowolonych Klientów i możliwości rozłożenia kosztów instalacji na raty.

 

Oto najważniejsze korzyści dla Ciebie, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami:

 

Wieloletnie doświadczenie

Powierzasz montaż instalacji doświadczonym fachowcom. Od początku istnienia EKO-AUTO-GAZ współpracowaliśmy już z tysiącami właścicieli aut, którzy utrzymują z nami kontakt do dziś, korzystając z systematycznych przeglądów.

 

Stuprocentowe bezpieczeństwo
Na czas przeprowadzania usługi Twoje auto zostaje objęte ubezpieczeniem. Dzięki temu zyskujesz pewność, że przekazujesz samochód w dobre ręce i otrzymujesz profesjonalnie zamontowaną instalację.

 

Legalizacja LPG i CNG
Jesteśmy jedyną firmą w wielkopolsce, która posiada uprawnienia legalizacji zbiorników LPG i CNG. W ramach procesu legalizacji zapewniamy demontaż starej butli i montaż nowej, a także okresowe przeglądy zbiorników na gaz.

 

Fachowy serwis
Dzięki niemu nasza współpraca z Tobą po zamontowaniu instalacji trwa nadal. Zajmujemy się wymianą zużytych butli i przeprowadzamy badania szczelności instalacji. Nasi pracownicy rozwiążą każdy problem z instalacją gazową, jaki nam zgłosisz.